Załóż bezpłatne konto
DropSpot

WspółpracaZałóż
Punkt Paczkowy


Jeśli posiadasz lokal i chcesz sprzedawać usługi kurierskie zapraszamy do naszej sieci. Bez opłat wstępnych i abonamentów! Możesz nadawać przesyłki od chwili rejestracji.

Sprawdź nasze poradniki:Zostań
Przedstawicielem Handlowym


Masz kontakty biznesowe, które mogą być zainteresowane tanim kurierem? Wykorzystaj to i zarabiaj na każdej wysłanej paczce.

Zapraszamy do kontaktu

 

Klient biznesowy - przesyłki kurierskie

Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą czy to na zasadach ogólnych czy poprzez ofertę indywidualną, aby Państwa przesyłki obsługiwane były przez najlepszych kurierów w kraju.

Możliwe są trzy rodzaje rozliczeń:

- zapłata za zamówienie bezpośrednio po złożeniu - poprzez system szybkich przelewów Tpay.com,

- przedpłata za usługi czyli doładowanie skarbonki wybraną przez siebie kwotą, która w całości jest przeznaczana na zamówienia,

- faktura VAT z odroczonym terminem płatności – skorzystanie z tej formy wymaga pobrania, kompletnego uzupełnienia, podpisania oraz wysłania umowy o odroczonym terminie płatności (do pobrania w formacie PDF).


Dokumenty należy przesłać na adres:

 

EF Group sp. z o.o.
UL. Szwedzka 5a
55-040 Bielany Wrocławskie

 

Klient po pozytywnym przejściu weryfikacji otrzymuje propozycję z terminem i okresem rozliczeniowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem indywidualnej oferty cenowej, prosimy o wypełnienie Formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres bok@e-speedpak.net. W treści prosimy o określenie przewidywanego wolumenu wysyłkowego oraz proponowanej ceny za przesyłkę. W odpowiedzi otrzymają Państwo informację czy jesteśmy w stanie sprostać postawionym przez Państwo warunkom.Zapraszamy do współpracy!
Zespół SpeedPak