Załóż bezpłatne konto
Profesjonalny kurier dla Twojego biznesu

Tani Kurier czyli Franczyza firmy kurierskiej

Tani Kurier czyli Franczyza firmy kurierskiejDziałamy od wielu lat na rynku tanich przesyłek kurierskich. Udostępniamy swoją wiedzę i doświadczenie każdemu, kto chce poszerzyć ofertę swojego biznesu o punkt paczkowy taniego kuriera.
Nasza sieć punktów franczyzowych taniego kuriera obejmuje już całą Polskę i ciągle rośnie. Zawdzięczamy to świetnej ofercie czołowych firm kurierskich, które gwarantują jakość realizowanych usług.

Ile kosztuje franczyza punktu kurierskiego?

Franczyznowy punkt kurierskiDziałamy w przejrzystym modelu współpracy. Nie ponosisz żadnych opłat za rozpoczęcie współpracy oraz stałych opłat abonamentowych. Zyskujesz na starcie współpracy dostęp do bogatej oferty kurierów i nie musisz deklarować ilości wysyłek miesięcznie. Płacisz jedynie za to co realnie wyślesz i dzięki temu możesz działać swobodnie. Nie wymagamy nawet zmiany marki Twojego punktu - pozostawiamy to Twojej inwencji.

Czy franczyza kuriera się opłaca?

Dzięki naszemu modelowi współpracy bez stałych kosztów masz pewność, że biznes będzie rentowny. Od Ciebie zależy ile przesyłek wyślesz i ile zainwestujesz w marketing. Jeśli prowadzisz już biznes i chcesz go rozszerzyć o punkt paczkowy, to stała baza klientów będzie stanowić idealny punkt startowy do nowej gałęzi działalności.

 

Jak założyć franczyzowy punkt kurierski?

Wszystkie niezbędne informacje możesz znaleźć w naszym specjalnym dziale z najczęściej zadawanymi pytaniami. Sprawdź jak założyć franczyzowy punkt kurierski


Punkty Paczkowe Speedpak