Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Tani Kurier czyli Franczyza firmy kurierskiej

Działamy od wielu lat na rynku tanich przesyłek kurierskich. Udostępniamy swoją wiedzę i doświadczenie każdemu, kto chce poszerzyć ofertę swojego biznesu o punkt paczkowy taniego kuriera.
Nasza sieć punktów franczyzowych taniego kuriera obejmuje już całą Polskę i ciągle rośnie. Zawdzięczamy to świetnej ofercie czołowych firm kurierskich, które gwarantują jakość realizowanych usług.

Ile kosztuje franczyza punktu kurierskiego?

Franczyznowy punkt kurierskiDziałamy w przejrzystym modelu współpracy. Nie ponosisz żadnych opłat za rozpoczęcie współpracy oraz stałych opłat abonamentowych. Zyskujesz na starcie współpracy dostęp do bogatej oferty kurierów i nie musisz deklarować ilości wysyłek miesięcznie. Płacisz jedynie za to co realnie wyślesz i dzięki temu możesz działać swobodnie. Nie wymagamy nawet zmiany marki Twojego punktu - pozostawiamy to Twojej inwencji.

Czy franczyza kuriera się opłaca?

Dzięki naszemu modelowi współpracy bez stałych kosztów masz pewność, że biznes będzie rentowny. Od Ciebie zależy ile przesyłek wyślesz i ile zainwestujesz w marketing. Jeśli prowadzisz już biznes i chcesz go rozszerzyć o punkt paczkowy, to stała baza klientów będzie stanowić idealny punkt startowy do nowej gałęzi działalności.

 

Jak założyć franczyzowy punkt kurierski?

Wszystkie niezbędne informacje możesz znaleźć w naszym specjalnym dziale z najczęściej zadawanymi pytaniami. Sprawdź jak założyć franczyzowy punkt kurierski


Otwórz Punkt Kurierski