Załóż bezpłatne konto
Signet e-SpeedPak.net
Profesjonalny kurier dla Twojego biznesu

Jak tanio wysłać kurierem opony

 

Jak wysłać opony kurieremKażdego roku wiosną i jesienią rusza wzmożona sprzedaż opon sezonowych. W tym czasie zarówno producenci, jak i sklepy oraz kurierzy przyciągają klientów konkurencyjnymi cenami, dodatkowymi usługami i bonusami. Jeśli prowadzisz wysyłkową sprzedaż części samochodowych, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest ograniczenie kosztów transportu. Czy wiesz, jak tanio wysłać kurierem opony?

Jak przygotować opony do wysyłki?

O tym, w jakim stanie opony dotrą do odbiorcy zależy nie tylko wybór kuriera, ale również sposób zapakowania produktu. Istnieje kilka możliwości pakowania, a to jaki sposób wybierzesz wpłynie na koszt przesyłki. Po pierwsze można wysyłać pojedynczą oponę, wtedy zapłacisz jak za zwykłą paczkę. Obecnie jest to najczęściej zalecany sposób wysyłki opon u większości kurierów. Z reguły jednak odbiorcy zamawiają dwie lub cztery sztuki. Inną opcją jest zapakowanie opon do kartonu i wysłanie ich jako przesyłkę standardową – dla czterech opon trzeba liczyć się z dopłatą za wagę paczki. Ostatnia możliwość przeznaczona jest dla osób wysyłających większe liczby produktów na tzw. paletach. W takim wypadku trzeba poszukać dobrego kuriera oferującego tanie przesyłki paletowe.

Gdzie tanio wysyłać opony kurierem?

Jak przygotować opony do wysyłkiAby zaoszczędzić na kosztach przesyłki, warto poświęcić trochę czasu na rozeznanie się w temacie i poszukanie taniego, ale rzetelnego kuriera. Pomimo iż przedmiotem wysyłki są opony, również takie produkty mogą ulec przypadkowemu zniszczeniu, przebiciu lub odkształceniu, dlatego wybór przewoźnika, który zapewnia odpowiednie warunki przewozu, nie pozostaje bez znaczenia. Na stronie e-speedpak.net znajdziesz specjalną ofertę, wyselekcjonowanych, najlepszych polskich kurierów, oferujących przesyłki zwykłe i paletowe. Jest również oferta dla osób i firm wysyłających opony. Teraz gdy już wiesz, jak tanio wysłać kurierem opony, nie pozostaje nic innego jak tylko skorzystać z takiej okazji.

 

Oszczędzaj na wysyłkach z e-speedpak.net.

 

Zobacz również: