Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Jak tanio wysłać kurierem koła i felgi

 

Jak wysłać kurierem koła i felgiPrzedstawiciele firm i sklepów zajmujących się sprzedażą wysyłkową części samochodowych często zadają pytania, jak prawidłowo pakować i wysyłać koła oraz felgi, a także czy można zaoszczędzić na wysyłce? Wszak niski koszt transportu to korzyść nie tylko dla firmy, ale przede wszystkim dla klienta, bo przecież na koszt produktu składa się również cena przesyłki, choć jest wartością dodaną.

Aby oszczędzać, pamiętaj o prawidłowym zapakowaniu

W zależności od tego, jak zostaną zapakowane produkty, możesz inaczej zapłacić. Koszt zależy od rodzaju przesyłki, jej wielkości i wagi. Opakowanie koła jedynie folią stretch lub taśmą i nadanie jej w ten sposób sprawi, że przesyłka taka będzie traktowania jako niesortowalna lub niestandardowa, a jej koszt będzie wyższy. Dlatego polecanym rozwiązaniem jest wysyłka produktów w kartonie o standardowych rozmiarach. Z kolei duże liczby produktów skierowane do jednego odbiorcy najkorzystniej przesyłać na paletach. Przy czym nie każdy kurier dysponuje możliwościami odbioru i transportu palet. Jeśli poszukujesz sprawdzonego, rzetelnego, a przy tym taniego kuriera, któremu możesz powierzyć wysyłkę kół i felg samochodowych, sprawdź co przygotował dla Ciebie e-speedpak.net

Wysyłaj kurierem tanio, szybko i bezpiecznie

Wysyłaj kurierem tanio, szybko i bezpiecznieBroker kurierski e-speedpak.net to strona, na której znajdziesz najlepsze oferty, a następnie możesz zamówić kuriera przez panel klienta. Oszczędzasz w ten sposób sporo czasu i pieniędzy. Zamówiony kurier przyjedzie do Ciebie po odbiór paczki lub palety i zawiezie ją bezpośrednio do odbiorcy. Ważne jest, aby wcześniej dobrze zabezpieczyć felgi przed ich przypadkowym uszkodzeniem – wnętrze kartonu warto wyłożyć miękkim wypełniaczem np. gazetami, folią bąbelkową lub styropianem, by żadne elementy nie przesuwały się i nie tarły o siebie. Karton należy szczelnie okleić taśmą i przykleić na niego list przewozowy. Dopiero tak przygotowaną przesyłkę możesz przekazać kurierowi.

Chcesz sprawdzić ceny za przesyłki i dowiedzieć się więcej jak tanio wysłać kurierem koła i felgi?
Sprawdź ofertę na naszej stronie!

 

Sprawdź również: