Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Znajdź przesyłkę


Jedną z najchętniej wykorzystywanych opcji przez klientów biznesowych i indywidualnych jest panel śledzenia przesyłki. Co istotne, jest to wariant bezpłatny i znacznie ułatwia monitorowanie drogi paczki od nadawcy do odbiorcy. Po wpisaniu numeru przesyłki z listy przewozowego można sprawdzić aktualny status przesyłki i jej położenie. Wyszukiwarka jest intuicyjna i automatycznie przekierowuje na stronę odpowiedniego kuriera, gdzie znaleźć można wszystkie informacje na temat paczki wraz z prognozowanym terminem doręczenia.

Moduł śledzenia paczek pozwala wyszukać dane następujących przewoźników:

Najważniejszą informacją dla nadawców i odbiorców jest to, kiedy paczka będzie dostarczona do adresata. Śledzenie przesyłki pozwala zachować terminowość doręczeń, co jest istotne na przykład dla sklepów internetowych. Odbiorca natomiast wie, kiedy może spodziewać się paczki. Nadawca po odebraniu przesyłki otrzymuje informację zwrotną.

Łatwe śledzenie przesyłek ułatwia zarządzanie transportem na wszystkich jego etapach. To wygodna, intuicyjna i bezpieczna opcja, z której chętnie korzystają nadawcy i odbiorcy.