Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Terminowy zwrot pobrań

Jak wyglądają zwroty pobrań w e-speedpak.net?

Jak wyglądają zwroty pobrań w e-speedpak.net?Niezmiennie przesyłki za pobraniem cieszą się ogromnym powodzeniem. Pomimo płatności elektronicznych oraz dodatkowych opłat wielu klientów sklepów internetowych i aukcji wybiera tę opcję. Poza tym przewoźnicy dokładają starań, by zwroty za pobrania jak najszybciej były przekazywane na konto nadawcy. Można się spodziewać, że ten proces na e-speedpak.net będzie trwał około 7 dni roboczych, licząc od następnego dnia po dostarczeniu paczki. Oczywiście zwroty pobrań u różnych kurierów wyglądają inaczej, co wynika z polityki firm.

Pobrania UPS są zwracane w ciągu 5 dni od doręczenia. Przewoźnik przykłada jednak szczególną wagę, by ten termin był krótszy. Pobrania DPD są finalizowane w trybie tygodniowym, wiec termin może wynieść nawet 10 dni. Przelewy realizowane są tylko w czwartki. Zwrot pobrań DHL proponuje klientom w opcji ekspresowej i standardowej. Te drugie najczęściej są realizowane w przeciągu 10 dni. Dwa tygodnie na pobranie UPS czekają klienci tego przewoźnika.

Automatyczny zwrot pobrań

Przesyłki pobraniowe e-speedpak.net są wygodne dla nadawcy i odbiorcy. Najczęściej też są szybciej wysyłane. By nadawca nie musiał długo czekać na zwrot pobrań, uruchomiliśmy automatyczny zwrot pobrań. Przelewy do klientów są realizowane w najkrótszym możliwym terminie, co zapewnia płynność finansową. Poza tym każdy przelew, jaki nadawca otrzyma, zawierać będzie zestawienie zrealizowanych paczek pobraniowych.

Co to znaczy przesyłka za pobraniem?

Przesyłka za pobraniem na e-speedpak.net jest wybierana zazwyczaj wtedy, gdy nie mamy możliwości zapłacenia online przy robieniu zakupów lub z różnych względów wolimy uregulować należność gotówką. Płatność za pobranie następuje, gdy kurier doręcza paczkę. Następnie pieniądze są w jak najkrótszym czasie przelewane na wskazane przez nadawcę konto.