Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Tanie palety DPD

Tanie palety DPDTransport dużych pakunków lub większej ich liczby, wymaga przewożenia na paletach, czyli drewnianych podstawach ułatwiających przenoszenie i zabezpieczenie towaru. Z palet najczęściej korzystają przedsiębiorcy i sklepy internetowe, zlecające hurtową wysyłkę w jedno miejsce. Aby zaoszczędzić na transporcie, warto rozejrzeć się, który przewoźnik oferuje tanie palety. DPD to właśnie jedna z takich firm.

Co wysyłać na palecie?

Palety wykorzystywane są do transportu ładunków wielkogabarytowych i drobnicowych w dużej liczbie. Na jednej palecie można przewieźć towary o łącznej wadze 700 kg i wymiarach do 180 cm. Jeśli produktów jest więcej lub przekraczają wspomnianą wagę, konieczne jest zastosowanie większej liczby palet. 

Broker kurierski e-speedpak.netZa wysyłką w ten sposób przemawia również bezpieczeństwo. Tak zapakowane produkty nie mają możliwości przypadkowego przesuwania się podczas jazdy, a jakiekolwiek manewry wymagające przeniesienia palety, wykonuje się za pomocą specjalistycznych podnośników, co z kolei minimalizuje błędy wynikające z czynników ludzkich. Warto zaznaczyć, że pakunki na paletach muszą być odpowiednio zabezpieczone np. folią stretch i przymocowane do palety, tak aby nie było możliwości ich swobodnego poruszania się i upadku. 

Palety to doskonały sposób na wysyłkę sprzętu AGD, akcesoriów samochodowych, mebli biurowych i mieszkaniowych, a także hurtowych ilości standardowych paczek przeznaczonych do jednego odbiorcy. 

Tanie palety DPD – gdzie wysyłać?

E-speedpak.net to broker kurierski zrzeszający kilku najlepszych przewoźników w Polsce, w tym usługi firmy DPD. Dzięki wynegocjowanym konkurencyjnym warunkom, możemy naszym klientom zaoferować coś więcej niż tylko pośrednictwo w zamówieniu kuriera. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i naprawdę tanie palety DPD, zdecydowanie korzystniej, niż gdybyście załatwili taki transport na własną rękę.

Zajrzyj do formularza wyceny palety i dowiedz się, jak zamówić tanie palety DPD.

 

Zobacz również: