Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Tanie palety do Szwajcarii

Kurier do SzwajcariiNajchętniej wybieranym sposobem na przewóz zarówno małych paczek, jak i dużych przesyłek paletowych jest transport kurierski. Na ten wybór wpływ mają zarówno atrakcyjne ceny, jak i łatwość, z jaką można taką przesyłkę wysłać. Jednym z popularnych kierunków kurierskich w Europie jest Szwajcaria. To ważny partner gospodarczy Polski oraz kraj, w którym mieszka wielu naszych rodaków. Oferta przewoźników jest zatem bardzo różnorodna.

Jak zamówić palety do Szwajcarii?

Jeśli chcemy wysłać dużą przesyłkę konieczne będzie umieszczenie jej na palecie. Ułatwia to przede wszystkim transport i zapewnia przesyłce bezpieczeństwo. W ten sposób możemy wysłać paczkę nawet do 1000 kg. Zanim przystąpimy do sprawdzenia, ile kosztuje paleta do Szwajcarii, dokładnie zmierzmy i zważmy przesyłkę. Musimy pamiętać, że zarówno waga – około 25 kg, jak i wysokość – ponad 14 cm palety wchodzą w parametry paczki. Po wpisaniu dokładnych danych, adresów nadawcy i odbiorcy i wybraniu opcji dodatkowych, na przykład ubezpieczenia, otrzymamy wycenę firm kurierskich takich jak UPS, DPD, DHL, GLS.

Zanim sprawdzisz, jaka cena palet do Szwajcarii

Transport palet kurieremWarto pamiętać, że przy zamówieniu kuriera do palety musimy przygotować miejsce dla samochodu z windą oraz przestrzeń dla wózka. Dobre zapakowanie przesyłki, która ma do przejechania 1,5 tysiąca kilometrów i jest narażona na różnego rodzaju uszkodzenia, to podstawa, by nasz towar dotarł bezpiecznie. Z drugiej strony kurier dokłada wszelkich starań, by szybko paczka znalazła się u odbiorcy, więc jeśli zastanawiasz się, jak wysłać palety do Szwajcarii, to ta droga jest najpewniejsza i najbardziej atrakcyjna cenowo. Przewoźnik odbierze od Ciebie paletę i dostarczy pod wskazany adres szybko i rzetelnie, a ty będziesz mógł śledzić trasę swojej przesyłki w Internecie lub na urządzeniu mobilnym.

Wysyłając paletę za granicę, należy pamiętać o ubezpieczeniu przesyłki, jak również o obowiązujących w danym kraju przepisach celnych. Transport towarów zakazanych może się wiązać z karą oraz nieprzyjemnościami.

 

Sprawdź ile kosztuje wysłanie palety do Szwajcarii

 

Zobacz również: