Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Tanie palety DHL

Co przewozić paletamiDHL to jedna z większych firm kurierskich, zajmująca się przesyłkami krajowymi i międzynarodowymi. Wśród standardowych paczek nadawanych każdego dnia przez zwykłych konsumentów, firma ta zajmuje się również transportem palet. Nie jest to jednak tania usługa. Ale my znamy sposób jak obniżyć cenę i jak wysłać tanie palety DHL. Przeczytaj i zastanów się, czy warto skorzystać z naszej propozycji.

Co przewozić na paletach?

Zwykły Kowalski raczej rzadko korzysta z tego typu usług, gdyż najczęściej wysyła paczki o standardowych rozmiarach i wadze. Usługa transportu palet przeznaczona jest przede wszystkim dla sklepów internetowych, przedsiębiorców i hurtowników. Palety idealnie nadają się do przewozu sprzętu AGD, RTV, mebli, produktów wielkogabarytowych, a także dużych liczb standardowych paczek przekazywanych do jednego odbiorcy. Na jednej palecie można przewieźć towar o łącznej wadze nawet 700kg i wymiarze najdłuższego boku 180 cm. Palety znacznie ułatwiają przenoszenie i zabezpieczenie produktów przed ewentualnym uszkodzeniem i przemieszczaniem się podczas jazdy.

Jak przygotować paletę do wysyłki?

Tanie palety DHLTak samo, jak w przypadku standardowych paczek, również palety muszą również zostać odpowiednio przygotowane i zabezpieczone. Nie gra tutaj roli czy są to tanie palety DHL, czy też usługa świadczona przez innego przewoźnika; w każdym przypadku to nadawca musi zadbać o zabezpieczenie towaru. Przede wszystkim pakunki muszą zostać razem oklejone taśmą stretch. Jeśli są zapakowane do kartonów, wnętrze pudełek powinno zostać wypełnione materiałem chłonącym wstrząsy np. styropianem; natomiast jeśli jest to jeden produkt wielkogabarytowy, musi zostać zabezpieczony przed zewnętrznymi uszkodzeniami, w tym celu najlepiej go obłożyć pianką lub kawałkami kartonu.

Tanie palety DHL – gdzie znajdziesz?

Sprawdź ofertę e-speedpak.net, gdzie przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę na tanie palety DHL. Dzięki wynegocjowanym, specjalnym warunkom, możemy zaoferować usługi kurierskie w naprawdę korzystnych cenach.

Zajrzyj do formularza wycen palet i przekonaj się jak tanie są palety DHL

 

Zobacz również: