Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Tanie paczki międzynarodowe

 

Tani transport międzynarodowyWraz z otwarciem granic możemy przemieszczać się po Europie bez żadnych problemów i w większości specjalnych dokumentów. Zmiany w systemach finansowych i gospodarczych oraz łatwość robienia zakupów przez Internet spowodowały, że nie istnieją już żadne bariery ani w interesach ani w prywatnych wymianach towaru. Co za tym idzie rozrósł się bardzo transport kurierski, a firmy prześcigają się w ofertach specjalnych dla przesyłek międzynarodowych.

Jak zamówić przesyłkę międzynarodową?

Tak samo jak Polacy robią zakupy na zagranicznych aukcjach internetowych, tak samo wielu ludzi z innych krajów wybiera Polskę jako miejsce tanich i bezpiecznych transakcji. Przesyłki międzynarodowe są więc atrakcyjne dla obu stron, a nasze i europejskie firmy obsługują wszystkie kierunki świata drogą lądową, morską czy powietrzną. Od tego w dużej mierze zależy i cena, i czas, w jakim przesyłka zostanie dostarczona. Żeby zapoznać się z ofertami dla tanich przesyłek międzynarodowych, wystarczy wpisać parametry paczki w odpowiednie miejsce w formularzu. Wybór opcji „przesyłka międzynarodowa” otwiera pole wyboru, czy eksportujemy czy też importujemy towary oraz listę krajów, do których możemy wysłać przesyłkę. A jest ich cała lista posegregowana według kontynentów, co ułatwia szukanie. Po wpisaniu wszystkich parametrów paczki i wybraniu opcji dodatkowych otrzymujemy listę kurierów, którzy obsługują dany kierunek wraz z informacją o cenie i przewidywanym terminie dostarczenia.

Ile kosztuje paczka zagraniczna? 

Transport zagranicznyNa koszt przesyłki mają wpływ jej parametry, czyli to, ile wazy i jakie ma wymiary. W drugiej nasze preferencje – czyli na przykład wybór transportu lotniczego znacząco podniesie cenę, ale skróci czas oczekiwania na przesyłkę. Cena jest również uzależniona od kierunku, w jakim wysyłamy paczkę – im dalej, tym możemy się spodziewać, że będzie drożej. Jako doświadczony broker współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, które specjalizują się w transporcie międzynarodowym. Dzięki negocjacjom z takimi przewoźnikami jak na przykład TNT możemy naszym klientom zaproponować atrakcyjne warunki cenowe i rzetelnie wykonaną usługę.

Zobacz ile kosztuje Twoja paczka zagraniczna

 

Możesz być zainteresowany również: