Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Tani kurier dla kupujących i sprzedających na Allegro

 

Tani kurier na AllegroIlość zamawianych towarów i usług na Allegro stale rośnie. Klienci też coraz bardziej zwracają uwagę na różnego rodzaju udogodnienia oraz oczywiście atrakcyjną cenę. Zamówione czy też wylicytowane przedmioty chcemy mieć siebie szybko, a najlepszą i najpewniejszą metodą w dalszym ciągu jest przesyłka kurierska. Allegro obsługuje dziennie sprzedaż nawet 600 tysięcy przedmiotów, a sposobów na to, by dotarły one do kupujących, wybraną drogą też jest kilka.

Tani kurier na Allegro

Wysyłka paczek Allegro kurierem jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów opcji. Korzyści widać szczególnie w zestawieniu wygody, ceny oraz jakości wykonywanych usług. Tani kurier w jak najkrótszym czasie dostarczy każdą paczkę prosto do odbiorcy, a ilość możliwych opcji dodatkowych pozwala na dopasowanie tego terminu do możliwości sprzedającego i kupującego. Podczas zamawiania na Allegro w prosty sposób można pobrać adresy do e-speedpak.net. W ten sposób zyskujemy dostęp do bazy tanich kurierów i sami decydujemy, jaki przewoźnik ma nam dostarczyć przesyłkę.

Jak tanio wysyłać rzeczy z Allegro?

Wysyłka kurierem z domu klienta to bardzo wygodna opcja, którą możemy zaproponować sprzedającemu na Allegro. Jeśli jego oferta dostawy nie przekonuje nas cenowo lub organizacyjnie, zawsze możemy zaproponować wysłanie taniego kuriera po paczkę do Allegrowicza. Mamy dla klientów, którzy dużo wysyłają z Allegro oferty specjalne oraz promocje dostosowane do potrzeb użytkowników tego najważniejszego serwisu aukcyjnego. Warto pamiętać, że także jako kupujący mamy duży wpływ na to, jaki kurier przyjedzie po paczkę oraz ile za nią zapłacimy. A doświadczony broker będzie miał zawsze atrakcyjniejszą ofertę niż te przygotowywane przez indywidualnych przewoźników.

Sprzedajesz na Allegro?
Zapytaj o ofertę specjalną – zapraszamy do kontaktu.

 

Możesz być zainteresowany także: