Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Palety kurierem do Belgii

Kurier do Belgii

Belgia jest w pierwszej dziesiątce państw europejskich, z którymi prowadzimy wymianę gospodarczą. Coraz więcej polskich firm inwestuje w krajach Beneluksu i proporcjonalnie rośnie eksport towarów w tym kierunku. I choć zwykłemu człowiekowi Belgia kojarzy się z czekoladkami i instytucjami Unii Europejskiej, to warto zwrócić uwagę, że coraz więcej Polaków tam przebywa czasowo lub na stałe. Te wszystkie elementy sprawiają, że przesyłki kurierskie do Belgii cieszą się coraz większą popularnością.

Co można wysyłać do Belgii?

Tanim kurierem możemy wysłać niemalże wszystko, co nie znajduje się na liście produktów zakazanych w obrocie międzynarodowym. Zarówno dokumenty w kopertach, jak i paczki do 70 kg, na paletach do Belgii skończywszy. Te ostatnie najczęściej są  wybierane przez firmy, ale przecież z tanim kurierem można zorganizować nawet przeprowadzkę. Pakując tak dużą przesyłkę do Belgii, należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie rzeczy, by się nie przesuwały i nie stanowiły zagrożenia dla innych przesyłek. Na taniej palecie jesteśmy w stanie przewieźć nawet 1000 kg. Z takim ładunkiem bez problemu poradzi sobie kurier, który przyjedzie po przesyłkę specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem i zawiezie ją pod wskazany adres w Belgii.

Jak zamówić kuriera do Belgii?

Palety do BelgiiDo tej prostej czynności potrzebujemy jedynie Internetu i drukarki. W formularz wpisujesz podstawowe parametry palety do Belgii, takie jak waga, wymiary i adresy nadawcy i odbiorcy. Pamiętajmy, by oszacować naszą paczkę razem z euro-paletą. Po wypełnieniu danych i wybraniu opcji dodatkowych otrzymamy informację, ile kosztuje kurier do Belgii. W zależności od naszych preferencji i ofert różnych firm możemy wybrać najlepszą i najkorzystniejszą opcję. Warto się w tym momencie zastanowić nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia przesyłki do Belgii. Informacje o nim, jak i innych opcjach, możesz sprawdzić w naszym cenniku.

Tani kurier do Belgii przewiezie nawet skomplikowaną przesyłkę od nadawcy wprost do odbiorcy, dbając o bezpieczeństwo paczki oraz szybkie wykonanie usługi.

 

Zobacz ile kosztuje kurier do Belgii