Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Oferta kuriera dla firm

Oferta kuriera dla firmDla wszystkich prowadzących firmy ważne są: czas, cena i rzetelność. W tę ideę idealnie wpisują się najlepsze firmy kurierskie, tworząc dedykowane oferty dla biznesu. Jesteśmy cenionym brokerem usług kurierskich i dla swoich klientów potrafimy wynegocjować najlepsze warunki dostawy. Warto współpracować z nami, ponieważ to szansa na wysyłanie i odbieranie towarów nie tylko w najlepszych cenach, ale również na najbardziej atrakcyjnych warunkach. Naszych biznesowych klientów informujemy automatycznie o tym, że ich przesyłki zostały odebrane przez odbiorców, a to ułatwia zarządzanie sprzedażą. Wystawiamy jedną zbiorczą fakturę i sami przygotowujemy wydruki zestawień przesyłek.

Do współpracy zapraszamy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, dostosowując swoją ofertę indywidualnie do potrzeb konkretnej firmy, bo wiemy, że nie ma jednego najlepszego rozwiązania, a specyfika każdej branży jest odmienna. Napisz lub zadzwoń i poproś o wycenę i warunki świadczonych usług, a my postaramy się, by wysyłanie przesyłek nie było utrudnieniem w prowadzeniu biznesu.

Kurier dla sklepu internetowego

Branża kurierska jest ściśle związana z rozwojem sklepów internetowych. To właśnie dla nich dedykowane są oferty specjalne i ułatwienia w wysyłce towarów do klientów. Co najważniejsze staramy się, by dotarły one od nadawcy w jak najkrótszym czasie i za jak najmniejsze pieniądze. Jako doświadczony broker współpracujący z najlepszymi kurierami w Polsce jesteśmy w stanie branży e-commerce zaproponować doskonałe warunki bez umowy, bez deklaracji obrotów. Ułatwienia w postaci integracji specjalnej aplikacji z dowolną platforma sklepową, współpraca z BaseLinker oraz współpraca z Allegro sprawiają, że cały proces zamówienia kuriera jest uproszczony do niezbędnego minimum. Dla stałych klientów przygotowujemy specjalne oferty, mając na uwadze czas i rzetelność wykonywanych usług dla sklepów internetowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

 

Zobacz również: