Załóż bezpłatne konto
Signet e-SpeedPak.net
Profesjonalny kurier dla Twojego biznesu

Jak tanio wysłać materac kurierem?

 

Jak wysłać tanio materac kurieremPopularność zakupów w sieci zarówno w sklepach internetowych, jak i na różnego rodzaju serwisach aukcyjnych sprawia, że niemalże każdy towar jest dostępny od ręki lub na zamówienie. Szybkie płatności oraz dostosowane usługi przewoźników powodują, że na rzeczy nie trzeba długo czekać i towary zostają dostarczone do domu albo możemy je odebrać w wyznaczonym punkcie. Nawet tak duże przedmioty jak materac kurierem przewieziemy bez problemów niezależnie od tego, czy będzie możliwość jego złożenia czy też trzeba go wysyłać w wersji rozłożonej. Kluczem do tego, by bezpiecznie dotarł do odbiorcy, jest oczywiście odpowiednie przygotowanie do wysyłki.

Jak zapakować materac?

Kurier materac przyjmie bez problemów, o ile będzie dobrze zapakowany i zmieści w maksymalnych wymiarach ustalanych przez każdego z przewoźników na podstawie odrębnych przepisów. Poza tym z zasady będzie to przesyłka niestandardowa wyceniana na podstawie innych parametrów, ponieważ wymaga ona specjalnej obsługi oraz ręcznego sortowania. Niezależnie od tego, czy nadajemy przesyłkę jako sklep internetowy czy też sprzedajemy prywatnie kurierem materac wyślemy najszybciej i najbezpieczniej. Ten rodzaj przesyłki będzie traktowany jako dłużyca, przy czym dłuższy bok ma ponad 201 centymetra, a suma wszystkich nie może przekroczyć 600 cm

Jak wysłać materac?

Wymiary oraz waga przesyłki są kluczowymi parametrami do jej wyceny. Wysyłając materac kurierem spotkamy się zarówno z wagą rzeczywistą, jak i dłużycową. Przy wycenie zawsze pod uwagę będzie brana ta większa, a warto zwrócić uwagę, że waga rzeczywista nie może przekroczyć 50 kg. Warto więc w taki sposób zapakować materac, by był on liczony jako przesyłka dłużycowa. Odpowiednie zabezpieczenie wszystkich jego elementów oraz zapakowanie zgodnie ze wskazaniami producenta gwarantują, że materac kurierem dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Poza tym warto pamiętać, że gdy prowadzimy sklep internetowy lub też często wysyłamy towary kurierem warto poprosić o dedykowane oferty, które mogą wynikać ze stałej współpracy, a takie rozwiązanie zawsze się nam opłaci.

 

Zobacz też: