Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Jak tanio wysłać kurierem zderzak

Zderzak samochodowy kurierem


a= max 200 cm 

a+b+c= max 300 cm 
waga max 31,5 kg  

Jeśli Twoja przesyłka (razem z opakowaniem) ma szerokość maksymalnie 200 cm, a suma wszystkich boków (a+b+c) ma maksymalnie 300 cm i waży nie więcej niż 31,5 kg to możesz szybko zamówić kuriera już od 175 zł brutto: Zamów kuriera DHL

Części muszą być zapakowane w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL odmówi przyjęcia przesyłki.

 

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych DHL - sprawdź ofertę kuriera AMBRO - już od 175 zł brutto.

 

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport zderzaka samochodowego.

Zabezpieczenie i zapakowanie zderzakaJeśli poszukujesz możliwości korzystnego, czyli taniego wysłania zderzaka i innych dużych części samochodowych, to dobrze trafiłeś. Zanim jednak przedstawimy naszą ofertę, warto powiedzieć kilka słów wstępu o tym, jak należy przesyłać tego typu niestandardowe elementy.

Po pierwsze: odpowiednie zabezpieczenie i zapakowanie

Pamiętaj, że na koszt przesyłki składa się nie tylko waga i jej rozmiar, ale także sposób pakowania. Spoglądając na cennik kuriera wypatruj kosztów za przesyłki niestandardowe lub dłużycowe, bo właśnie do takich będzie się zaliczał ten pakunek.

Zderzak musi zostać ochroniony przed uszkodzeniami jakimś materiałem np. folią bąbelkową lub innym, pochłaniającym energię uderzenia. Ponadto powinien być owinięty folią stretch i najlepiej, aby jeszcze został zabezpieczony dodatkową warstwą np. z szarego papieru. Warto także pomyśleć o odpowiednim usztywnieniu paczki np. kartonem lub innym nieelastycznym materiałem, by zderzak nie wyginał się i nie ulegał przeciążeniom. Wtedy będziesz miał pewność, że podczas transportu nic złego się nie wydarzy. Inny sposób pakowania może się spotkać z odmową przyjęcia paczki przez kuriera lub dodatkową dopłatą. 

Po drugie: sprawdź gdzie tanio wysłać kurierem zderzak

Gdzie wysłać kurierem zderzakCeny usług kurierskich mogą się od siebie bardzo różnić. Czasami chodzi o kwoty kilku złotych, a czasami nawet kilkudziesięciu, co jest już poważną kwotą, zwłaszcza jeśli często korzystasz z tego typu usług. Najlepiej wybrać kuriera wyspecjalizowanego w przesyłkach wielkogabarytowych, dłużycowych i samochodowych. 

E-speedpak.net przygotował specjalną ofertę dla osób takich jak Ty. Ceny za przesyłki akcesoriów samochodowych zaczynają się już od 40 zł – sprawdź cennik, by się o tym przekonać. Oferujemy transport paczek standardowych, niestandardowych, a także palet. Wszystko po to, by nasi klienci znaleźli to, czego poszukują. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, szybką realizację i niskie ceny dopasowane do potrzeb naszych odbiorców. 

 

Zobacz też: