Załóż bezpłatne konto
Profesjonalny kurier dla Twojego biznesu

Jak tanio wysłać kurierem maskę samochodową

maska samochodowa kurierem


a = max 200cm

a+b+c = max 300cm
waga max 31,5kg

Jeśli Twoja przesyłka (razem z opakowaniem) ma długość maksymalnie 200 cm, a suma wszystkich boków (a+b+c) ma maksymalnie 300cm i waży nie więcej niż 31,5kg to możesz szybko zamówić kuriera już za 175zł brutto: Zamów kuriera DHL

Części muszą być zapakowane w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL odmówi przyjęcia przesyłki.

 

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych DHL - sprawdź ofertę kuriera AMBRO - już od 175 zł brutto.

 

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport maski samochodowej

Maska samochodowa to kłopotliwy transportPrzesyłki niestandardowe, takie jak duże części samochodowe, wiążą się ze zwiększoną ceną transportu. Na szczęście istnieją firmy specjalizujące się w tego typu przewozach i mogą zaoferować naprawdę korzystne ceny. Czy wiesz jak znaleźć dobrego spedytora i jak tanio wysłać kurierem maskę samochodową?

Maska samochodowa – kłopotliwy transport

Wysyłka kurierska dużych i niestandardowych produktów, takich jak maska samochodowa, drzwi, zderzaki, elementy karoserii itp. to problem zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Przede wszystkim takich produktów nie można wysyłać zwykłą paczką, bo po pierwsze nie każdy kurier ma warunki do transportu tego typu elementów, a po drugie może to sporo kosztować. Oprócz wyboru przewoźnika dochodzi problem z zapakowaniem i zabezpieczeniem takiego elementu. Pomimo iż jest to kawałek blachy, w rzeczywistości bardzo łatwo może dojść do jej uszkodzenia, wgniecenia lub zarysowania. 

Jak zabezpieczyć paczkę do transportu?

Gdzie tanio wysłać maskę samochodową kurieremMaska samochodowa powinna zostać zabezpieczona na całej powierzchni miękkim materiałem np. folią bąbelkową, a następnie dokładnie oklejona folią stretch. Teoretycznie w ten sposób można by już ją przesłać, ale my polecamy dodatkowo obłożyć ją kartonem i spiąć plastikowymi pasami. W ten sposób zyskasz pewność, że nawet podczas przypadkowego uderzenia nic się nie stanie. Taka przesyłka będzie traktowana jako niestandardowa, dlatego sprawdzając cennik kuriera zwracaj uwagę właśnie na koszt przesyłek niestandardowych lub inaczej niesortowalnych. Jeśli masz do nadania więcej niż jedną maskę, możesz ją nadać na tak zwanej palecie. Wtedy każda sztuka powinna zostać zabezpieczona osobno i ustawiona na palecie tak, by nie mogła się poruszać. Za przesyłkę palety płacisz tylko raz w przeciwieństwie do nadawania kilku czy kilkunastu sztuk osobno. Taki zabieg również zmniejszy koszt transportu. 

Gdzie możesz tanio wysłać maskę samochodową kurierem?

Poszukując firmy specjalizującej się w transporcie części samochodowych polecamy zajrzeć na stronę e-speedpak.net, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę na wysyłkę maski samochodowej kurierem. 

 

Zobacz również: