Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Jak tanio wysłać kurierem kaseton reklamowy?

Kasetony reklamowe kurieremProdukty o niestandardowych wymiarach spędzają sen z powiek zarówno nadawcy, jak i kurierowi. Wymagają zastosowania specjalnych opakowań i pojazdów zdolnych do przewozu tego typu ładunków. Stąd, jeśli planujesz wysłać kaseton reklamowy lub inny towar o nietypowych wymiarach, wybierz firmę wyspecjalizowaną takich transportach. Z tego artykułu dowiesz się jak tanio wysłać kurierem kaseton reklamowy.

Kaseton reklamowy – problematyczna wysyłka

Tego typu produkty są często wykorzystywane w reklamie sklepów, biur i lokali handlowo-usługowych. Kasetony mogą mieć różne rozmiary, od malutkich, mieszczących się do standardowego pudełka, aż po duże, niekiedy osiągające imponujące rozmiary. To nowoczesna i atrakcyjna forma reklamy, która skutecznie przyciąga odbiorców. Nie ma się więc co dziwić, że wielu przedsiębiorców korzysta właśnie z takiej formy na przyciągnięcie klienta.

Kasetony reklamowe można zamówić w niemal każdej agencji, ale najczęściej robimy to przez internet, a gotowy produkt kurier przynosi prosto do domu lub firmy. To szybkie i skuteczne rozwiązanie. Przed prawdziwym problemem staje jednak agencja, która chce wysłać taki przedmiot i zabezpieczyć go przed uszkodzeniami, tak aby gadżet dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie. 

Co to jest przesyłka dłużycowa?

Przesyłka dłużycowaPrzesyłka dłużycowa to odmiana przesyłki niestandardowej. W przypadku gdy kaseton ma długość w przedziale 201-400 cm, a suma boków nie przekracza 600cm, zostanie zakwalifikowany właśnie do tego rodzaju usługi. Taka paczka wymaga odpowiednio dużego pojazdu, który pomieści paczkę o wyżej wspomnianych wymiarach. Dodatkowo dla większego bezpieczeństwa, kaseton należy starannie zabezpieczyć i usztywnić przed przypadkowymi przeciążeniami i uszkodzeniami. Najlepiej zrobić to warstwą pianki, folii bąbelkowej i kawałkami kartonu. 

Gdzie tanio wysłać kurierem kaseton reklamowy?

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym sprawnym i tanim wykonaniu usługi przewozu akcesoriów marketingowych, sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie. Ta oferta skierowana jest do właścicieli agencji reklamowych, a także osób zawodowo zajmujących się marketingiem. Gwarantujemy szybki, bezpieczny, a co najważniejsze – tani transport kurierem.