Załóż bezpłatne konto
DropSpot

Jak tanio wysłać kurierem drzwi

Drzwi samochodowe kurierem


a = max 200cm 

a+b+c = max 300 cm 
waga max 31,5 kg

 

Jeśli Twoja przesyłka (razem z opakowaniem) ma szerokość maksymalnie 200 cm, a suma wszystkich boków (a+b+c) ma maksymalnie 300 cm i waży nie więcej niż 31,5 kg to możesz szybko zamówić kuriera już od 175 zł brutto Zamów kuriera DHL

Części muszą być zapakowane w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL odmówi przyjęcia przesyłki.

 

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych DHL - sprawdź ofertę kuriera AMBRO - już od 175 zł brutto.

 

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport drzwi samochodowych.

Jak tanio wysłać kurierem drzwiCzęści samochodowe, szczególnie te duże i niewymiarowe mogą sprawić sporo problemów podczas ich wysyłki. Drzwi samochodowe ze względu na dużą powierzchnię i nietypowy kształt nie mogą zostać wysłane jako przesyłka standardowa, co automatycznie zwiększa koszt transportu. Czy można coś na to zaradzić? Czy wiesz jak tanio wysłać kurierem drzwi? Dowiesz się tego poniżej.

Kto zamawia wysyłanie drzwi kurierem?

Każdy, kto posiada auto wie, że są to maszyny ulegające awariom i wymagające okresowych napraw. Im nowszy pojazd, tym więcej elektroniki i części, które mogą się zepsuć. Do tego dochodzą jeszcze wypadki i stłuczki. Części samochodowe, zwłaszcza te używane zamawiamy na popularnych serwisach aukcyjnych, w sklepach internetowych i od producentów. Rzadko kiedy mamy możliwość osobistego odbioru zamówionych akcesoriów. Najczęściej zamawiamy produkty on-line i nie myślimy o tym, w jaki sposób sprzedawca upora się z problemem dostarczenia do nas wybranych akcesoriów, patrzymy tylko na koszt przesyłki. A ten bywa bardzo różny.

Od czego zależy koszt przesyłki drzwi kurierem?

Gdzie najtaniej wysłać drzwi kurieremJeśli kiedykolwiek zaglądałeś na cennik usług kurierskich, zapewne zobaczyłeś sporą objętościowo tabelkę z różnymi usługami i cenami. W skrócie: cena zależy od miejsca dostarczenia (kraj, zagranica), rozmiaru i wagi paczki, sposobu jej zapakowania i wielu innych czynników. Wbrew pozorom drzwi są bardzo delikatnymi produktami, a ich transport warto powierzyć jedynie firmie, która ma odpowiednie warunki do przewozu tego typu produktów. Nie chcielibyśmy, aby okazało się, że po dotarciu do odbiorcy okaże się, że mają zbitą szybę, przerysowany lakier lub wgięcie w blasze. Drzwi należy więc zabezpieczyć folią, kartonem lub styropianem, okleić stretchem, a następnie najlepiej zapakować do płaskiego kartonu. Drzwi samochodowe są przesyłką niestandardową, dlatego jej koszt będzie wyższy od zwykłej, wymiarowej paczki.

Jak sprawdzić gdzie tanio wysłać kurierem drzwi?

Specjalnie dla naszych czytelników uruchomiliśmy platformę e-speedpak.net gdzie w łatwy i szybki sposób złożysz zamówienie. Sprawdź ceny kurierów i wybierz najatrakcyjniejszą ofertę!

 

Zobacz również: